PODKATEGORIE
NOWOŚCI

Strona 1 z 3  > >>


Zapraszamy na szkolenia marketingowe w branży medycznej.

Chciałbyś założyć własny gabinet kosmetyczny, fryzjerski, masażu, dietetyczny, siłownię lub jesteś jego właścicielem skontaktuj się z nami. A może prowadzisz hotel SPA?Dzięki bogatemu systemowi szkoleń marketingowych możesz za naszym pośrednictwem zdobyć wiedzę merytoryczną i praktyczną na temat marketingu i kampanii reklamowych w branży Wellness, Fitness i Beauty. Zdobyta wiedza pozwoli na zdobycie zaufania wśród klientów, a co za tym idzie zwiększenie zysków ze sprzedaży jak i obsługi klienta.

Dieta on-line
Copyright © 2012 Studio Urody Laura

Liposukcja ultradźwiękowa to zabieg wewnętrznego masażu tkanek, do którego dochodzi w wyniku modulacji fal ultradźwiękowych. Wskutek działania ultradźwięków zachodzi zjawisko kawitacji, czyli procesu rozkładu komórek tłuszczowych. Uwolnione na tym etapie tłuszcze transportowane są poprzez układ limfatyczny i krwionośny do wątroby, a tam zostają rozbite w trakcie naturalnej przemiany materii.

Stosując zabieg liposukcji ultradźwiękowej można w prosty sposób pozbyć się nadmiernych złogów tłuszczowych z określonych obszarów ciała, np. pośladków, bioder, ud, brzucha, ramion. W naszym Studiu w celu spotęgowania otrzymanego efektu zastosowano w urządzeniu specjalną, rozgrzewającą głowicę IR. Dzięki temu uzyskujemy rezultaty przyrównywane do liposukcji chirurgicznej, z tą różnicą, że wyeliminowane zostały wszelkie możliwe skutki uboczne. Dodatkowym atutem zabiegu jest fakt, iż nie powoduje on żadnego dyskomfortu, a nawet jest przyjemny dla pacjenta.
Zalecenia:

Zaleca się stosowanie serii 5 - 10 zabiegów, 1 - 2 razy w tygodniu.
Koszt zabiegu - 140 zł (element)

Promocyjna cena zabiegu -  80 zł (czas trwania promocji ograniczony)