PODKATEGORIE
NOWOŚCI

Strona 1 z 4  > >>


Zapraszamy na kompleksową analizę dietetyczno-zdrowotną i możliwość zgubienia zbędnych kilogramów i obwodów ciała w zaledwie 9 dni.

Zapraszamy na szkolenia marketingowe w branży medycznej.

Dieta on-line
Copyright © 2012 Studio Urody Laura

Liposukcja ultradźwiękowa to zabieg wewnętrznego masażu tkanek, do którego dochodzi w wyniku modulacji fal ultradźwiękowych. Wskutek działania ultradźwięków zachodzi zjawisko kawitacji, czyli procesu rozkładu komórek tłuszczowych. Uwolnione na tym etapie tłuszcze transportowane są poprzez układ limfatyczny i krwionośny do wątroby, a tam zostają rozbite w trakcie naturalnej przemiany materii.

Stosując zabieg liposukcji ultradźwiękowej można w prosty sposób pozbyć się nadmiernych złogów tłuszczowych z określonych obszarów ciała, np. pośladków, bioder, ud, brzucha, ramion. W naszym Studiu w celu spotęgowania otrzymanego efektu zastosowano w urządzeniu specjalną, rozgrzewającą głowicę IR. Dzięki temu uzyskujemy rezultaty przyrównywane do liposukcji chirurgicznej, z tą różnicą, że wyeliminowane zostały wszelkie możliwe skutki uboczne. Dodatkowym atutem zabiegu jest fakt, iż nie powoduje on żadnego dyskomfortu, a nawet jest przyjemny dla pacjenta.
Zalecenia:

Zaleca się stosowanie serii 5 - 10 zabiegów, 1 - 2 razy w tygodniu.
Koszt zabiegu - 140 zł (element)

Promocyjna cena zabiegu -  80 zł (czas trwania promocji ograniczony)