PODKATEGORIE
NOWOŚCI

Strona 1 z 3  > >>


Zapraszamy na szkolenia marketingowe w branży medycznej.

Chciałbyś założyć własny gabinet kosmetyczny, fryzjerski, masażu, dietetyczny, siłownię lub jesteś jego właścicielem skontaktuj się z nami. A może prowadzisz hotel SPA?Dzięki bogatemu systemowi szkoleń marketingowych możesz za naszym pośrednictwem zdobyć wiedzę merytoryczną i praktyczną na temat marketingu i kampanii reklamowych w branży Wellness, Fitness i Beauty. Zdobyta wiedza pozwoli na zdobycie zaufania wśród klientów, a co za tym idzie zwiększenie zysków ze sprzedaży jak i obsługi klienta.

Dieta on-line
Copyright © 2012 Studio Urody Laura

 Profesjonalny masaż jest doskonałym uzupełnieniem terapii farmakologicznej czy rehabilitacji, gdyż pomaga w leczeniu wielu schorzeń, zmniejsza napięcie mięśniowe, poprawia ukrwienie oraz wpływa na ogólne polepszenie odporności organizmu. Jest również fenomenalnym zabiegiem psychofizycznym pozwalającym na pozbycie się napięcia wywoływanego stresem, a tym samym sprawia, że możemy cieszyć się lepszym samopoczuciem.

Mając to na uwadze rozpoczęliśmy współpracę z profesjonalnym gabinetem masażu i rehabilitacji oraz centrum szkoleniowym http://www.studiorehab.pl/. Wszelakie informacje i rezerwacje dotyczące masaży można dokonywać bezpośrednio pod danymi do kontaktu http://www.studiorehab.pl/kontakt/ lub bezpośrednio u nas.

 Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

Cena godzinnego masażu całego ciała 150 zł