PODKATEGORIE
NOWOŚCI

Strona 1 z 3  > >>


Zapraszamy na szkolenia marketingowe w branży medycznej.

Chciałbyś założyć własny gabinet kosmetyczny, fryzjerski, masażu, dietetyczny, siłownię lub jesteś jego właścicielem skontaktuj się z nami. A może prowadzisz hotel SPA?Dzięki bogatemu systemowi szkoleń marketingowych możesz za naszym pośrednictwem zdobyć wiedzę merytoryczną i praktyczną na temat marketingu i kampanii reklamowych w branży Wellness, Fitness i Beauty. Zdobyta wiedza pozwoli na zdobycie zaufania wśród klientów, a co za tym idzie zwiększenie zysków ze sprzedaży jak i obsługi klienta.

Dieta on-line
Copyright © 2012 Studio Urody Laura

Szklolenia dla kosmetyczek i kosmetologów


mar 1, 2017

Studio Urody Laura ma zaszczyt zaprosić do udziału w organizowanych przez nas profesjonalnych szkoleniach i kursach. Zajęcia prowadzone są przez ekspertów z dziedziny kosmetologii, dietetyki, ziołolecznictwa, masażu, fizykoterapii, a ich ukończenie potwierdzone jest odpowiednim certyfikatem. Szkolenia przeprowadzane są w komfortowych, kameralnych warunkach. Istnieje możliwość indywidualnego szkolenia się. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

W naszej bogatej ofercie szkoleniowej znajdą Państwo profesjonalne szkolenia zarówno kosmetyczne, produktowe jak i doszkalające, zarówno dla początkujących jak i dla profesjonalistów.

 Skupiamy wokół siebie szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem zarówno szkoleniowym jak i praktycznym dlatego oferowane przez nas szkolenia są projektowane na najwyższym światowym poziomie. Szkolenia odbywają się w siedzibie naszej firmy w Rzeszowie. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia u Państwa w firmie. Szkolenia są prowadzone indywidualnie.

http://avagroup.pl/produkty/przegladaj/szkolenia/35