PODKATEGORIE
NOWOŚCI

Strona 1 z 3  > >>


Zapraszamy na szkolenia marketingowe w branży medycznej.

Chciałbyś założyć własny gabinet kosmetyczny, fryzjerski, masażu, dietetyczny, siłownię lub jesteś jego właścicielem skontaktuj się z nami. A może prowadzisz hotel SPA?Dzięki bogatemu systemowi szkoleń marketingowych możesz za naszym pośrednictwem zdobyć wiedzę merytoryczną i praktyczną na temat marketingu i kampanii reklamowych w branży Wellness, Fitness i Beauty. Zdobyta wiedza pozwoli na zdobycie zaufania wśród klientów, a co za tym idzie zwiększenie zysków ze sprzedaży jak i obsługi klienta.

Dieta on-line
Copyright © 2012 Studio Urody Laura

EPIDERMA MED - Planing - manualna dermabrazja.
Polega na złuszczeniu warstwy rogowej naskórka poprzez użycie skalpela chirurgicznego.Zabieg ten jest niemalże identyczny w działaniu jak mikrodermabrazja, czy zabiegi złuszczające na bazie kwasów AHA,ale ma jeszcze jeden dodatkowy bonus - usuwa włoski w postaci meszku z całej powierzchni skóry poddanej zabiegowi, dzięki czemu skóra jest jeszcze bardziej wygładzona, ujednolicona i przyjemna w dotyku.
Dla nowych klientów informacja - nasza kosmetolog pracuje skalpelem od lat (potwierdzone przez wielu chirurgów) więc bez obaw:) nawet pedicure wykonywany jest przy użyciu tegoż narzędzia.

Twarz - 80 zł

Plecy - 150 zł